Noc przetrwania w szkole

Utworzono dnia 15.06.2012

W piątek 15 czerwca br. spotkaliśmy się późnym wieczorem na boisku szkolnym, by przeżyć niezapomnianą "Noc przetrwania w szkole". Na początek atrakcje zapewnili nam druhowie strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej we Wtórku, którzy przyjechali wozem strażackim na sygnale, a następnie przeprowadzili zawody. Woda lała się strumieniami, a odważni ochotnicy strażackimi sikawkami trafiali do wyznaczonego celu.

Trochę przemoczeni ale z uśmiechem na twarzy przenieśliśmy się na jadalnię szkolną, gdzie Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich pyszne i zdrowe kanapki. Pozostały czas spędziliśmy na sali gimnastycznej. Wspólnie z rodzicami wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu naszych uczennic, które mogły pochwalić się swoimi sukcesami na szczeblu gminnym. Dużym powodzeniem cieszył się także koncert karaoke. Nie tylko śpiewaliśmy. Ruszyliśmy też do tańca tworząc  węże i pociągi. Prawdziwym wyzwaniem była zumba, która okazała się świetną zabawą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Na zakończenie przeprowadzono rozgrywki sportowe między czterema drużynami.

Ach, co to była za wspaniała noc… Aż żal było opuszczać mury szkoły.