Żegnamy 6 latki

Utworzono dnia 26.06.2020

„Tak w przedszkolu było miło,
tyle czasu się tu było.
Dziś żegnamy swe przedszkole,
bo czas myśleć już o szkole..."

W czwartek 25 czerwca 2020 r. dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej „Kociaki” żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć naukę w szkole. Pięknie ubrane, z uśmiechami na twarzach odebrały dyplomy ukończenia przedszkola i upominki. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody, jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki: bezpiecznych i udanych wakacji oraz wielu  sukcesów w szkole.

Wychowawca grupy

Małgorzata Kaźmierska