Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 – pożegnanie SMERFÓW

Utworzono dnia 26.06.2013

W środę 26 czerwca 2013r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla dzieci, które ukończyły naukę w przedszkolu. Po raz ostatni na „przedszkolnej scenie” wystąpiły Starszaki. Dzieci pod opieką pani Joanny Dzik zaprezentowały program artystyczny. Smerfy pożegnały przedszkole wierszykami, piosenkami, układem tanecznym do piosenek: DJ BOBO „Chihuahua” i WEEKEND „Ona tańczy dla mnie” oraz podziękowaniami dla wszystkich pracowników przedszkola. Rodzice ze łzami w oczach obserwowali swoje pociechy po raz ostatni w naszym przedszkolu. Kiedy opadły emocje, wszyscy udali się na poczęstunek i wspólne wspominanie tych najmilszych momentów.

Pożegnaliśmy 19 dzieci, które w nowym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie I. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki w postaci książek i słodyczy, a wychowawca całusy i miłe słowa…

Wszystkim dzieciom kończącym edukację przedszkolną życzymy bezpiecznych i udanych wakacji oraz wielu sukcesów szkolnych.